Kvalitní hypotéka bez poplatků

Online žádost o hypotéku ⤵

Souhlasím se zpracovnáním osobních údajů
Hypotéka online -  - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Bez toho nebude možné vidět kompletní obsah stránekHypotéka online

Dnes už není s hypotékou problém. Dnes může být hypotéka schválená a jakmile vám bude žádost o hypotéku schválena, tak se může přejít k finálnímu schválení hypotéky a může se rovnou i čerpat.

Více informací ❱
Hypotéka na rekonstrukci -  - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Bez toho nebude možné vidět kompletní obsah stránekHypotéka na rekonstrukci

Hypotéka na rekonstrukci je snadná. Od nás si můžete požádat o hypotéku na rekonstrukci snadno a bez poplatků předem. Nebudete se muset obávat zamítnutí, protože máte negativní záznam v reigstrech. Požádejte si o hypotéku na rekonstrukci ihned

Více informací ❱
Bezproblémová hypotéka -  - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Bez toho nebude možné vidět kompletní obsah stránekBezproblémová hypotéka

Bezproblémová hypotéka od nás je rychle vyřízená a bez poplatků předem. Nebudete se muset obávat zamítnutí hypotéky, protože máte negativní záznam v registrech. U nás je hypotéka bez problémů, flexibilní a hlavně snadná. Požádejte si o hypotéku ihned a online.

Více informací ❱

Podmínky - Hypotéka - Online hypotéka - Snadná hypotéka

K tomu, aby náš klient získal hypotéku, ať už od banky či nebankovní společnosti, je potřeba, aby splňoval základní podmínky. Je nezbytné mít příjem, ze kterého se bude hypotéka splácet. Pak je důležité trvalé bydliště na území České republiky, mít vybranou nemovitost a hlavně nemít exekuci.

Pokud splňujete tyto podmínky, můžete si bez problémů požádat o naši hypotéku.

Výsledek budete vědět v průběhu několika hodin (schválení, či zamítnutí hypotéky), a poté už budou následovat formality, které povedou k tomu, že budete mít konečně vlastní bydlení.

Naše hypotéka nemá problém se záznamem v registrech, toho se nemusíte obávat. Dnes je již možno posoudit, zda je záznam v registrech vzhledem k žádosti relevantní.

Pokud vám tato nabídka vyhovuje, požádejte si o hypotéku ihned, a to přímo na našich stránkách.

Výhodná hypotéka

Hypotéka na míru

Naše hypotéka je jak z bankovního tak i z nebankovního zdroje. Nebankovní hypotéka a bankovní hypotéka je pro každého zákazníka na míru. Splátky a doba splácení je individuální a hlavně bez poplatků předem.

Více informací ❱
Proč naše hypotéka

Rychlá hypotéka

Naše nebankovní a bankovní hypotéka je rychlá. Hypotéku vám dokážeme schválit v průběhu pár hodin. Následné vyřízení a vyplacení probíhá také rychle. Záleží na dodání podkladů od klienta.

Více informací ❱
Jaká je naše hypotéka

Hypotéka bez registrů

V případě nebankovní hypotéky není otřeba nahlížet do registrů, takže nebankovní hypotéka je bez registrů. V případě, že vám bude hypotéka schválena u banky, tak se do registrů nahlíží. Ovšem banky dnes dokáží každý zápis v registru vyhodnotit jestli je relevantní k žádosti. Pokud záznam v registrech nemá nic společného s půjčkou či hypotékou, nebude brán ve zřetel.

Více informací ❱