Kvalitní hypotéka bez poplatků

Online žádost o hypotéku ⤵

Souhlasím se zpracovnáním osobních údajů
Hypotéka online -  - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Bez toho nebude možné vidět kompletní obsah stránekHypotéka online

Dnes už není s hypotékou problém. Dnes může být hypotéka schválená a jakmile vám bude žádost o hypotéku schválena, tak se může přejít k finálnímu schválení hypotéky a může se rovnou i čerpat.

Více informací ❱
Hypotéka na rekonstrukci -  - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Bez toho nebude možné vidět kompletní obsah stránekHypotéka na rekonstrukci

Hypotéka na rekonstrukci je snadná. Od nás si můžete požádat o hypotéku na rekonstrukci snadno a bez poplatků předem. Nebudete se muset obávat zamítnutí, protože máte negativní záznam v reigstrech. Požádejte si o hypotéku na rekonstrukci ihned

Více informací ❱
Bezproblémová hypotéka -  - Povolte si ve svém prohlížeči obrázky. Bez toho nebude možné vidět kompletní obsah stránekBezproblémová hypotéka

Bezproblémová hypotéka od nás je rychle vyřízená a bez poplatků předem. Nebudete se muset obávat zamítnutí hypotéky, protože máte negativní záznam v registrech. U nás je hypotéka bez problémů, flexibilní a hlavně snadná. Požádejte si o hypotéku ihned a online.

Více informací ❱

Hypotéka - Online hypotéka - Snadná hypotéka

Hypotéka nebo-li hypoteční úvěr je úvěr využívaný k získání nemovitosti, případně k její rekonstrukci, výstavby, k pronájmům či jiného druhu jejího financování. Hypoteční úvěr pro banky zprostředkovávají finanční poradci a makléři. Vzledem k faktu, že samotná životnost nemovitosti převyšuje dobu jejího splácení, je hypoteční úvěr považován za tzv. zdravé zadlužování. Splácí se většinou měsíčně a po dobu splácení hypotečního úvěru se výše měsíčních splátek převážně nemění. Takové splácení se nazývá splácení anuitní, mění se zde pouze poměr mezi jistinou a splátkou úroku. Můžeme se setkat ale i se splácením progresivním, degresivním a hypotečními úvěry nesplácené měsíčně, nýbrž jednorázovně z jejího výnosu. Délka splácení hypotéky se odvíjí od věku jednotlivých žadatelů, převážně ji však lze získat na 5 – 30 let. Díky možnosti dlouhodobému splácení hypotéky a možnosti nastavení splátek dle svých možností a tudíž menším, snesitelnějším měsíčním výdajům, je hypotéka velmi populární.

Sehnat v dnešní době hypotéku není tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. Na trhu s půjčkami existuje mnoho společností, které nabízejí jak bankovní, tak nebankovní hypotéky.

Tyto nabídky se ovšem v mnoha faktorech rozcházejí

Většina klientů, kteří hledají bankovní hypotéky, žijí v přesvědčení, že záznam v registru znamená stop žádosti o hypotéku. Myslí si, že banka zamítne klientovi hypotéku, i když má v registru třeba jen záznam za splátku na telefon či pozdní úhradu splátky u nějaké dřívější půjčky.

Proto se klienti dívají po společnostech, které poskytují nebankovní půjčky a nebankovní hypotéky. Nebankovní hypotéky jsou v mnoha ohledech vstřícnější, ale na druhou stranu je problémem neúnosná splátka, která často klienta donutí k tomu, aby se dostal z finančního problému díky nevýhodné hypotéce tím, že si někde půjčí další peníze.

Nabízíme jak bankovní, tak nebankovní hypotéky

A od toho jsme zde my. Naše hypotéka se snaží najít řešení pro každého klienta.

Spolupracujeme se společnostmi a bankami, které poskytují hypotéky a dokážeme pro vás vyjednat nejlepší podmínky a zároveň co nejsolidnější splátky.

Naše hypotéka je ideální pro novou etapu vašeho života

Pokud hledáte hypotéku a chcete tak nastartovat novou etapu svého života, jsme pro vás jasnou volbou. Stačí jen vyplnit online žádost o hypotéku přímo na našich stránkách.

Poplatky předem jsou nesmysly a ty u nás nenajdete

Hlavní výhodou naší hypotéky je, že nebudete předem platit žádný poplatek.

Výhodná hypotéka

Hypotéka na míru

Naše hypotéka je jak z bankovního tak i z nebankovního zdroje. Nebankovní hypotéka a bankovní hypotéka je pro každého zákazníka na míru. Splátky a doba splácení je individuální a hlavně bez poplatků předem.

Více informací ❱
Proč naše hypotéka

Rychlá hypotéka

Naše nebankovní a bankovní hypotéka je rychlá. Hypotéku vám dokážeme schválit v průběhu pár hodin. Následné vyřízení a vyplacení probíhá také rychle. Záleží na dodání podkladů od klienta.

Více informací ❱
Jaká je naše hypotéka

Hypotéka bez registrů

V případě nebankovní hypotéky není otřeba nahlížet do registrů, takže nebankovní hypotéka je bez registrů. V případě, že vám bude hypotéka schválena u banky, tak se do registrů nahlíží. Ovšem banky dnes dokáží každý zápis v registru vyhodnotit jestli je relevantní k žádosti. Pokud záznam v registrech nemá nic společného s půjčkou či hypotékou, nebude brán ve zřetel.

Více informací ❱